Angielski przez Skype

Oferuję korepetycje z języka angielskiego online przez Skype. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie oszczędność czasu oraz wygodę.

Żyjemy w czasach, gdzie wszystko możemy zorganizować za pomocą dostępu do internetu. Naukę angielskiego również można prowadzić online poprzez bardzo pomocne narzędzie jakim jest Skype.

Każdego ucznia traktuję indywidualnie oraz przygotowuję na lekcje własne autorskie materiały, również na lekcje angielskiego online. Zaletą angielskiego przez skype jest to, że możesz być na drugim końcu świata, a będziesz mógł zyskać cenną wiedzę i umiejętności bez wychodzenia z domu i straty czasu na dojazdy na korki.

Posiadam 5 letnie doświadczenie w udzielaniu prywatnych lekcji językowych. Pracowałam również przez kilka lat w prywatnych szkołach języka angielskiego. Ukończyłam studia nauczania języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim.

Jeśli interesuje cię angielski przez skype to w tym celu skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo aby ustalić szczegóły naszej współpracy.